Bayan Satış Pazarlama Elemanı

Firmamız bünyesinde dış cephe montalama alanında pazarlamaya çıkacak bölgeye araçla bırakılacak bayan çalışma arkadaşları aranıyor sabit maaş+sgk+prim sistemi Giresun’da Ns Yapı Market’te Bayan Satış Pazarlama Elemanı elemanı aranıyor.

Bulancak / Giresun

NS YAPI MARKET ( İnşaat )

İnşaat – Giresun İş İlanı

Firmamız bünyesinde dış cephe montalama alanında pazarlamaya çıkacak bölgeye araçla bırakılacak bayan çalışma arkadaşları aranıyor sabit maaş+sgk+prim sistemi Ns Yapı Market’in iş ilanı için son başvuru tarihi 2021/04/29

Bulancak / Giresun

NS YAPI MARKET ( İnşaat )

Ns Yapı Market’te çalışmak üzere Giresun’da eleman aranıyor.

Firmamız bünyesinde dış cephe montalama alanında pazarlamaya çıkacak bölgeye araçla bırakılacak bayan çalışma arkadaşları aranıyor sabit maaş+sgk+prim sistemi Bayan Satış Pazarlama Elemanı olarak istihdam edilecek Giresun’da ikamet eden eleman aranıyor.

Bulancak / Giresun

NS YAPI MARKET ( İnşaat )

İnşaat – Giresun İş İlanı

Firmamız bünyesinde dış cephe montalama alanında pazarlamaya çıkacak bölgeye araçla bırakılacak bayan çalışma arkadaşları aranıyor sabit maaş+sgk+prim sistemi Bu iş ilanı için Ns Yapı Market iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.

Bulancak / Giresun

NS YAPI MARKET ( İnşaat )

Giresun – Pazarlama-satış Elemanı

Seyahat engeli olmayan satış konusunda tecrübeli diksiyonu düzgün mesai arkadaşına ihtiyac vardır asgari ücret sgk pirim Bu iş ilanı için Vizyon Reklam iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.

Bulancak / Giresun

VİZYON REKLAM ( Pazarlama-Satış )

Usta / Mimarlık/Mühendislik

Plastik tesisat ustası aranıyor Giresun’da Meey Mühendislik’te Usta elemanı aranıyor.

Bulancak / Giresun

MEEY MÜHENDİSLİK ( Mimarlık/Mühendislik )

Tavan Vinci Operatörü

Giresun bulancak ilçesinde yapımı devam etmekte olan hidroelektrik santral montajında görevlendirilmek üzere “tavan vinci operatörü” aramaktayız. Tavan Vinci Operatörü olarak istihdam edilecek Giresun’da ikamet eden eleman aranıyor.

Bulancak / Giresun

BERDEMİR ENERJİ TESİSLERİ ( Metal Sanayii )

Bulancak – Satış Danışmanı Uzmanı Çetin İnal

inal fındık ünvanı ile faaliyet gösteren satış yerimizde çalışmak üzere,– sosyal medya hesaplarının kullanımını organize edecek,– tercihen yüksek okul mezunu,– diksiyonu düzgün bayan personel aranmaktadır.başvurular şahsen ve özgeçmiş hazırlanarak yapılmalıdır. […]

Bulancak / Giresun

ÇETİN İNAL ( )

Bulancak – Masaj Uygulayıcısı Masöz Ayten Atalay Bulancak

klasik masaj, medikal masaj uygulayıcısı, tai masajı, isveç masajı, refleksoloji masajı, bali masajı hakkında bilgi sahibi, tecrübeli masaj uygulayıcısı/masöz aranmaktadır. b.d * Masaj Uygulayıcısı Masöz Ayten Atalay Bulancak olarak Bulancak […]

Bulancak / Giresun

AYTEN ATALAY(BULANCAK HAMAMI) ( )

Matematik Öğretmeni Ortaöğretim Erkan Efe

bulancak’ta bulunan bil koleji’nde çalışmak üzere matematik öğretmeni aranmaktadır.özgeçmişlerini (cv) başvuru sırasında getirmeleri istenmektedir. Erkan Efe’de çalışmak üzere Bulancak’ta eleman aranıyor.

Bulancak / Giresun

ERKAN EFE ( )